NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Pro koho je GINFEST?

Ginfest je pro všechny milovníky jalovcového destilátu a pohodové atmosféry. Jak pro úplné začátečníky, tak pro znalce a nápojové profesionály.

Kdy se akce koná?

25. června 2022 v prostorách Galerie Villa Pellé od 12 do 21 hodin. 

Kde koupím vstupenku?

Vstupenky na Ginfest je možné zakoupit v předprodeji na GoOut nebo v den konání na pokladně, pokud nebude vyprodáno. 

Co je a co není v ceně základní vstupenky?

Základní vstupenka opravňuje majitele ke vstupu do všech prostor Villy Pellé, kde se koná akce i na všechny semináře konané během dne. V ceně je také vstupné na výstavu WALL STREET.

Co když mi není 18?

Vstup na Ginfest je povolen pouze osobám starším 18 let. Mladším jen v doprovodu plnoleté osoby. Děti v doprovodu neplatí žádné vstupné.

Je možné akci opustit a zase se na ni vrátit?

Ano. Každý účastník dostane u vstupu identifikační náramek, který ho opravňuje i na opakovaný vstup na akci. 

Jak probíhají degustace a jak se platí na barech?

U každého baru máte možnost ochutnat giny přímo od vystavovatelů. Platí se přímo na jednotlivých barech. Platbu kartou někteří vystavovatelé umožňují, ale doporučujeme mít s sebou dostatek hotovosti.

Pouze na barech společnosti Ultra Premium Brands se platí vouchery/žetony, které si vydává a organizuje přímo na akci sám tento vystavovatel. Zóny, kde jsou tyto bary, jsou označeny v brožurce, kterou dostane každý návštěvník u vstupu. Pro veškeré dotazy spojené s těmito žetony před i po akci prosím kontaktujte přímo zástupce této společnosti:  Michaela.Novotna@upb.cz, Tel: 774 434 366.

Jak se mohu zúčastnit semináře?

Semináře jsou v rámci vstupného volně přístupné. 

Bude na akci prodej vody?

Ano, voda se bude prodávat na dvou místech.

Kdo Ginfest organizuje?

Ginfest organizuje BARLIFE, odborný časopis o nápojích, který vychází již od roku 2004, podle britské analytické společnosti The IWSR „nejlepší časopis o nápojích ve střední Evropě“.

Je povolen vstup se psy?

Ano, vstup se psem je povolen do zahrady. Pes musí být celou dobu na vodítku a majitel u sebe musí mít očkovací průkaz. Do vnitřních prostor galerie vstup se psy možný není.

Bude se konat akce i za špatného počasí?

Ano. Ginfest se koná z části i ve venkovních prostorách a bude se konat i v případě deště.

Bude na akci šatna?

Ne. 

Jaké jsou podmínky pro vstup s ohledem na anti Covid opatření?

Veřejné i soukromé společenské akce se mohou konat. Počet účastnících se osob není omezen. Informace o aktuálních platných nařízeních budeme průběžně aktualizovat, prosíme proto sledovat všechny komunikační kanály akce a covid portál MZČR.